S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme souborů cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s jejich použitím.
100 Kč zdarma na Váš nákup
za přihlášení do členské sekce KM BIKERS.
Co Vám přinese členská sekce?
Jedinečné cenové nabídky přístupné pouze členům. Přednostní informovanost o akcích a mnoho dalších zajímavostí.

 

KMbiker motoshop osobní odběrKMBIKERS.cz doprava zdarmaKMBIKERS.cz výměna zbožíNáhradní díly na motorku

 

KMBIKERS.cz facebookKMBIKERS.cz google plusKMBIKERS.cz pinterestKMBIKERS.cz youtube

Jsme zapojeni v programech

 

KMbikers Sphere card

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Naše cena 435 Kč
Na objednávku
Naše cena 6 390 Kč
Na objednávku

K & M Bikers Shop s.r.o.


Firma K&M Bikers Shop s.r.o. byla založena na jaře v roce 2012. Na počátku vzniku společnosti byla touha vytvořit stabilní kamennou prodejnu pro motorkáře z města Havířov a jejího blízkého okolí s příjemným prostředím a kvalitním zbožím za příznivé ceny. Abychom dokázali uspokojit poptávku zákazníků i z širšího okolí spustili jsme současně provoz internetového obchodu KMBIKERS.cz .


Během roku 2012 se začala rozvíjet spolupráce se značkou moto oblečení SHIMA, která přerostla ve výhradní zastoupení naší firmy pro Českou republiku a Slovensko. Jako výhradní dovozci značky SHIMA disponujeme dostatečnou skladovou zásobou, která dokáže pokrýt potřeby všech zákazníků i našich obchodních partnerů a to během celého roku. Tímto se řadíme mezi silné a stabilní obchodní partnery na trhu. Značku SHIMA také úspěšně prezentujeme každoročně na prestižní výstavě MOTOSALON, kde můžete shlédnout kompletní sortiment včetně aktuálních novinek této dynamické značky.

V roce 2013 dále rozšiřujeme síť prodejců oblíbené značky SHIMA, tak aby byla tato značka více dostupná koncovým zákazníkům. Aktivně se také podílíme na podpoře motocyklových závodníků např. Marka Červeného (mistr ČR 2013, 2014 na přírodních tratích), Petra Homoly, Davida Hanzalíka (SK), kteří dokáží prověřit v náročných podmínkách přírodních okruhů zejména rukavice SHIMA.

V naší nabídce naleznete sortiment motooblečení, moto doplňků a náhrádních dílů značek SHIMA, SECA, SCORPION, MT, NOX, REBELHORN, ROLEFF, L&JMODEKA, ABUS, GIVI, OXFORD, TOKOZ, FORMA, HIFLOFILTRO, NGK, MOTUL, CASTROL a jiných.

Naší hlavní prioritou je spokojenost našich zákazníků i velkoobchodních partnerů. Vždy se snažíme o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení objednávek a požadavků. Pokud máte kamennou prodejnu s motorkářským zbožím, můžeme Vám nabídnout kompletní sortiment značek SHIMA, SECA. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Věříme , že si z naší široké nabídky jistě vyberete a budete vždy spokojeni.

Tým K&M Bikers Shop s.r.o.