Plexi a díly na přilby

Helma – to je nepostradatelná součást během jízdy a povinná výbava každého majitele motorky. Někdy se vám k ní mohou hodit důležité součástky a doplňky, které potřebují vyměnit. Pokud sháníte různé náhradní díly k přilbám na motorku, na jednom místě tak najdete všechno potřebné pro rychlou výměnu nebo opravu. Směle se potom můžete pustit do případných drobných oprav, potřebných výměn dílů a vylepšení. Vybavte se potřebnými náhradními díly a produkty k vylepšení a užijte si moto vyjížďky opravdu naplno.

Plexi do helmy a fólie

Pořídit si můžete náhradní plexisklo do helmy MT čiré, zrcadlové nebo iridiové. Tyto typy jsou vhodné pro MT Revenge, Blade SV a Thunder. V nabídce naleznete i náhradní plexi pro uzavřené helmy a integrálové přilby. Iridiová úprava zaručuje atraktivní vzhled a zároveň také větší odolnost vůči poškrábání a zamlžení. K dispozici jsou hned v několika stylových barvách.

Využít můžete také fólie na plexisklo hledí přilby Oxford v kouřovém odstínu. Snadno a rychle se aplikují. Jsou odolné i během jízdy v dešti a za chladného počasí. Zároveň také oceníte nenáročnou údržbu a případné čištění.

Náhradní šroubky

Drobné opravy a výměny různých dílů už pro vás nebudou vůbec žádný problém. Většinou to přijde v tu nejnevhodnější možnou chvíli, a proto je vhodné být připraven. Pak nebudete zaskočeni a hravě si s takovou situací dokážete poradit. Občas se zkrátka stane, že vám z přilby třeba vypadne nějaký ten šroubek. Pro takové případy se vám budou hodit boční šroubky do plexi přilby. Ty jsou určeny pro helmy MT City. Díky tomu tak sami hravě zvládnete drobnou opravu.

Kšilt, které oceníte nejen v terénu

Který prvek oceníte při jízdě v terénu nebo v prašném prostředí? Jednoznačně je to praktický kšilt pro helmy Cassida Oxygen. Ten se uchycuje pomocí druků. Chrání před odlétávajícím štěrkem, prachem a dalšími nečistotami. Je tedy jako stvořený pro jízdu v terénu.