TIPY NA DÁRKY
Pro motorkáře
Pro motorkářku
Na motorku

Péče o oblečení

Pokud pravidelně vyrážíte na vašem motocyklu a záleží vám na tom, jak vypadáte a co máte na sobě, pak jistě chcete, aby vám nejen vaše moto oblečení, ale i vaše boty na motorku vydržely co nejdéle. Vyplatí se proto věnovat náležitou pozornost jeho údržbě a další potřebné péči v podobě ochrany před nepříznivými povětrnostními vlivy a podobně. V sekci péče o oblečení najdete různé produkty, které vám pomohou prodloužit životnost vašich kalhot na motorku, moto kombinézy a dalších kousků oblečení.

Impregnace na boty a oblečení

Poskytněte vaší motorkářské obuvi a oblečení na motocykl a dalším doplňkům kvalitní ochranu a péči před deštěm a vlhkem. Poslouží vám k tomu účinná impregnace. Tento produkt vytvoří neviditelnou vrstvu, která na předmětech ulpí a zabrání tak promočení nebo poškození v důsledku kontaktu s vodou. 

Pěny a balzámy na čištění

Během jízdy na motorce jsou obuv, kombinéza a další věci vystavovány velké zátěži v podobě prachu, špíny a dalšího znečištění. V těchto situacích oceníte čistící pěnu na moto oblečení. Ta z vašeho vybavení perfektně odstraní nejrůznější nečistoty. Speciální starostlivost si pak zaslouží kožené věci. Vyzkoušejte na ně čistící balzám na kůži.  Ten se postará o nepromokavý efekt a zároveň také prodlouží životnost.

Péče o vnitřek helmy

Pozornost si zaslouží i interiér moto helmy. Čistič přileb perfektně odstraní hmyz a další ulpělé nečistoty nejen z povrchu helmy, ale i z jejího vnitřního prostoru. Poradí si i se zašlou špínou a mastnotou. 

Dokonale čisté oblečení i po jízdě v náročném terénu

Nejen po jízdě v náročném terénu, ale i po běžných vyjížďkách si vaše věci zaslouží vyprání ve speciálním přípravku. Prací prostředek na motooblečení vás nadchne svými perfektními čistícími schopnostmi. Poradí si i se zašlou špínou. Váš outfit pak bude jako nový.