Kód:

1832

Značka:
Akce -7% Top

1 399 Kč

1 499 Kč s DPH

7% (100 Kč s DPH)

Skladem

ks
Potřebujete poradit?
Po - Pá: 9:00 - 18:00 h
So: 9:00 - 12:00 h

Opravná moto sada s kompresorem na pneu Slime Moto Repair 

Praktická sada první pomoci na cestách! Sadou renomované značky SLIME při defektu bez demontáže kola motocyklu či skůtru jednoduše zalepíte průpich jen nalitím gelového přípravku Slime do pneumatiky či duše přes ventilek. Pak dofoukáte přiloženým mini-kompresorem (o výkonu 11,04 l/min) a pokračujete spokojeně do cíle vaší cesty. Mini-kompresor je možno připojit do zapalovače (platí pro skůtry a jiné vybavené motocykly). Sada také obsahuje el. kabely pro připojení k baterii motorky. Jednoduše tedy spojíte kompresor plus baterii motorky a dofouknete opravenou pneumatiku.

Vlastnosti Slime

Tmel Slime neničí pneu a v pneuservise ji pak stačí jen pohodlně vypláchnout vodou do odpadu, poněvadž Slime je ekologicky odbouratelný. Slime lepí průpich okamžitě vniknutím do průrazu max. průměru 6mm, ale jen v běhounu pláště pneu. U dušových pneu motocyklů opraví Slime defekt do velikosti max. 3 mm. V rámci vlastní bezpečnosti doporučujeme každou dočasnou opravu touto sadou nahradit kvalitní opravou v odborném pneuservisu. Tmel Slime není určen pro trvalé použití v pneu, ale jen při defektu. Dále doporučujeme po aplikaci jet s motocyklem do max. rychlosti 100 km/h, aby jste předešli vibracím rozvážené pneumatiky. Slime originální balení pro MOTO obsahuje náplň pro bezdušové pneu. Je ale možno si dušovou náplň 237 ml objednat navíc společně se sadou. Výměnu bezdušového tmelu za dušový bohužel neprovádíme a výrobce originál MOTO sadu pro dušové pneu nedodává.

Chemici Slime vyvinuli špičkový moderní systém ekologicky šetrných vláken, lepidel, polymerů a patentované tuhnoucí složky, které se propojují a srážejí, čímž utěsní průrazy do (6mm) u bezdušových pneumatik a (3mm) u pneumatik s duší.

Mřížka z vláken Fibro-Seal spolu s viskózní látkou, která slouží k jejich lepšímu rozprostření, těsně přilnou k jakékoli poškozené oblasti; vytvářejí elastickou a trvanlivou záplatu a zabraňují defektům. SLIME je 100% ekologicky odbouratelný přípravek. V pneuservise stačí pneu vypláchnout vodou, vysušit a opravit standartním způsobem. SLIME neničí Vaše pneu a v pneuservise nemají problémy Vaši pneu standartně opravit.

Obsah balení:

  • 237 ml náplň s opravným gelem Slime pro bezdušové pneu – okamžité řešení průpichů do 6 mm, pracovní teplota -37? až 82?C
  • výkonný 12V kompresor (11l/min) – délka přívodního kabelu 240 cm (15 AMP)
  • elektrické kabely pro připojení k baterii motocyklu
  • návod na použití
  • tužkový pneuměřič v bar/psi
  • rozměry balení: šířka 180mm, výška 180mm, hloubka 60mm
  • praktický obal s uchem na zip v ceně