Kód:

160

Značka:

1 880 Kč

U dodavatele - dodání do 10 dnů

ks
Potřebujete poradit?
Po - Pá: 9:00 - 18:00 h
So: 9:00 - 12:00 h

Nejlepší,plně automatická nabíječka pro všechny druhy baterií motocyklů, skůtru, ATV, snowmobile,vod. skůtrů,automobilů apod. Mikroprocesorová, 12 V.

Je navržena pro všechny druhy baterií motocyklů, skútrů, ATV, snowmobilů, vodních skútrů atd, nicméně v druhém přepnutelném standartním modu umožňuje připojení k originální zásuvce 12V na motocyklech vybavených systémem CAN-bus.
Funkce OptiMate 4 DUAL- oba režimy: v obou režimech nabíjení jak standardním tak duálním proběhne automatický test napětí před nabíjením. To umožní majiteli zjistit úroveň nabití akumulátoru a odhadnout nutný čas pro nabití nebo případně rozhodnout zda je nabíjení vůbec nutné. Stav nabití bude zobrazen po několik sekund před spuštěním nabíjení.
Dva režimy desulfatace: při zanebaných bateriích doporučujeme tuto odpojit od el. systému vozidla aby nabíječka mohla v případě potřeby použít i turbo desulfataci, tj desulfatace pulzy o napětí až 22V.Tento režim nabíječka nepoužije pokud zjistí že baterie je připojena do el. systému,chrání tím řídící jednotky vozidla.

Obsah balení: Optimate 4 je dodáván se zaměnitelnými kabely propojení, jeden se svorkami a jeden s ochranou pojistkou a naletovanými očky pro permanentní připojení k baterii instalované ve vozidle pro snadné připojení nabíjecího zdroje pokud je to nutné. Dále obsahuje nástěnný držák. Volitelné doplňky: závěsný držák, výměnné propojení se svěrkami a propojení s ochrannou pojistkou a naletovanými očky, zástrčka TM-72.

Velmi malý odběr ze sítě 230V : max 0,095A
Vodotěsná : IP64

Made in Belgie