Máte kamennou prodejnu se sortimentem zaměřeným na motorkáře a sháníte spolehlivý velkoobchod, který Vám dodá kvalitní zboží do 24 hodin a to za bezkonkurenční cenu?

KM BIKERS s.r.o. je výhradním distributorem moto oblečení a výbavy pro motorkáře značky Shima a Seca pro Českou republiku.

Díky našim dostatečným skladovým zásobám se řadíme mezi silné a stabilní velkoobchody s moto výbavou v ČR. U nás nemusíte čekat na objednané zboží několik dní. Víme, jak nepříjemné může být když nějaký produkt vyprodáte a mezi zákazníky je o něj stále zájem a vy tak přicházíte o tržby z prodeje. Proto Vaši objednávku expedujeme do 24 hodin, aby u Vás byla co nejdříve.

Čerpejte výhody, které Vám můžeme nabídnout díky exkluzivní spolupráci s firmami Shima a Seca. Zaručujeme, jak příznivé ceny, tak i velmi zajímavé obchodní podmínky.

Rádi Vám také pomůžeme s marketingovou podporou značek a se zaškolením Vašich prodejců, tak aby mohli Vašim zákazníkům co nejlépe poradit ve výběru moto oblečení a výbavy.

Pokud by jste se o spolupráci s námi chtěli dozvědět více nebo to s námi rovnou chtěli zkusit, zašlete nám pomoci odpovědního formuláře své kontaktní údaje a my se Vám obratem ozveme a rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.