Oblečení pro motorkáře

Je motorka vašim nejlepším přítelem? Pro motorkáře tělem i duší je vhodné kvalitní a pohodlné moto oblečení, které umožní projížďky na motorce za každých podmínek, a to v maximálním pohodlí. Vsaďte na takové materiály, ve kterých se budete cítit dobře a které vám poskytnou potřebný komfort. Vyberte si kvalitní značkové oblečení, na které je spolehnutí za každé situace, i v nepříznivém počasí.

Kompletní ohoz

Pořiďte si na jednom místě kompletní moto výbavu a oblečte se doslova od hlavy až po paty. Základem je kvalitní a pohodlná helma, která vám padne jako ulitá a zajistí dokonalou bezpečnost během jízdy. Ve výbavě stylového motorkáře nesmí chybět ani pohodlná bunda a kalhoty, které zahřejí za každého počasí a umožní pohodlnou jízdu. Nezbytnou součástí moto oblečení jsou vhodně zvolené boty, které vám umožní naplno šlápnout do pedálů a užít si bezproblémovou jízdu v jakémkoliv terénu.

Nepromokavé oblečení do nepříznivého počasí

Počasí bývá často nevyzpytatelné, proto se vyplatí pořídit si také nějaké to moto oblečení do nepohody. V šatníku motorkáře tak neměly chybět tzv. „nepromoky“. V nepříznivém počasí tak oceníte nepromokavou bundu a kalhoty do deště, která vás ochrání před mokrem a prochladnutím. V nabídce dále najdete i návleky na boty, které zamezí tomu, aby se vám voda dostala do bot. Nepromoky jsou také vybaveny praktickými reflexními barvami pro zajištění ještě lepší viditelnosti.

Praktické doplňky

Vychutnejte si jízdu naplno. Během vašich vyjížděk na motorce se vám mohou hodit nejrůznější praktické doplňky, které jako motorkáři určitě oceníte. Pro chladnější dny to jsou praktické nákrčníky, šátky, kukly a termo oblečení, které vás zahřeje a vy tak budete moci na motorku vyrazit za horšího počasí. A do deště se vám bude hodit i impregnační sprej pro ochranu vašeho oblečení před deštěm.