Náhradní díly

Milujete svoji motorku nadevše? Buďte připraveni na nečekanou poruchu nebo nutnou výměnu součástek a doplňků. Kromě povinné výbavy v podobě moto helmy a nezbytností, jako je pohodlné oblečení na motorku a moto boty nebo nejrůznější moto příslušenství, přijde vhod i nějaké to vybavení garáže a dílny. Důležité jsou náhradní díly, které umožní výměnu poškozené nebo opotřebované součástky. 

Náhradní blinkry a zrcátka

Mezi nepostradatelné náhradní moto díly patří i nějaké ty rezervní blinkry. V případě poškození je pak můžete snadno vyměnit za nové. V nabídce nechybí ani náhradní zrcátka, která si lze zvolit přímo podle typu vaší motorky.

Náhradní filtry pro motorky

Náhradní díly na motorku, to jsou také filtry do motorky. Olejové filtry pomáhají čistit motor a odstraňovat nejrůznější nečistoty, jako je prach nebo kovy z oleje motoru. Vzduchové filtry by se měli měnit jednou ročně nebo po ujetí přibližně 15-25 tisíc kilometrů. Pokud svým strojem brázdíte prašné cesty, měl by se tento filtr měnit častěji. Palivové filtry by měly být vyměňovány přibližně každých 5-6 let nebo po ujetí cca 120-160 tisíc kilometrů. 

Moto baterie se vyplatí mít v zásobě

Spolehněte se na to, že budete moci na motorce vyjet pokaždé, když potřebujete. Kvalitní baterie pro motocykly nabízí perfektní startovací výkon, a to za každého počasí a na jakémkoliv typu povrchu. Bezúdržbové baterie pro motorky jsou továrně aktivované a speciálně navržené tak, aby poskytovaly maximální výkon a bezpečnost zároveň. Kromě toho nabízí i zvýšený výkon a dlouhou životnost, což ocení nejeden motorkář.

Další vychytávky a díly pro rychlou výměnu v případě potřeby

Náhradní díly do motorky, to jsou i další praktické vychytávky a díly určené pro rychlou výměnu v případě potřeby, jako například klaksony, závaží do řídítek nebo také rukojeti – gripy