TIPY NA DÁRKY
Pro motorkáře
Pro motorkářku
Na motorku

Výklopné přilby na motorku

Pořiďte si kvalitní výklopnou přilbu na motorku, se kterou si budete moci vaší vyjížďku užít bez problémů a na maximum. Poskytne vám spoustu výhod během nošení, a především také důležitý komfort a potřebné pohodlí. Ideální je především pro nositele dioptrických brýlí. Ať už se vydáte do města nebo si budete naplno vychutnávat rychlejší jízdu po silnici nebo adrenalinové zážitky v terénu, s výběrem tohoto druhu helmy rozhodně nešlápnete vedle.

Špičková kvalita pro náročné

Toužíte po lehkosti a pohodlí během nošení? Bazírujete na špičkové kvalitě? Pořiďte si kvalitní výklopnou přilbu na motorku, u které oceníte i další praktické vlastnosti. Překlápěcí přilba Valiant Avant je patří mezi top v této oblasti. Je vyrobena z lehké a odolné skořepiny pro maximální bezpečnost. Disponuje také integrovanou sluneční clonou. Oceníte také antibakteriální vyjímatelný interiér.

Pro enduro nadšence

Pokud se řadíte mezi enduro nadšence, pak si vyberte enduro helmu speciálně pro tento druh motorek. Speciálně pro ně je určená některá z výklopných enduro helem. Třeba taková přilba LS2 Metro Evo vás potěší svým atraktivním vzhledem a nadčasovým designem. Je vyrobená z patentovaného materiálu KPA, který se vyznačuje vysokou odolností a nízkou hmotností. Je vybavená sluneční clonou a kšiltem proti slunci, což vám zajistí pohodlnější jízdu i v letních dnech.

Oblíbené modely, které si zamilujete i vy

Vsaďte na oblíbené modely helem, které se vyznačují vysoce kvalitním provedením. Mezi jeden z nejoblíbenějších modelů patří vyklápěcí přilba Strobe Zone Hi-Vis v reflexních barvách pro zvýšení viditelnosti. Její praktické vlastnosti oceníte i v horkých dnech, protože disponuje regulovatelným větracím systémem Dynamic Flow-through Ventilation. Oceníte u ní také integrovanou sluneční clonu a ovladatelnou výklopnou bradu.