Moto přilby Cross, ATV, Enduro

Pořiďte si kvalitní a komfortní helmu přímo pro váš typ motorky a styl jízdy. Jedině tak bude zajištěna maximální bezpečnost a pohodlí během jízdy. Ať už rádi jezdíte cross nebo vlastníte enduro či vyrážíte do terénu na čtyřkolce, neobejdete se bez důležité výbavy v podobě přilby.

Na enduro s pořádnou helmou

Pokud jste si i vy oblíbili enduro motorky, pak nezapomeňte před jízdou na povinnou výbavu, která vám zajistí maximální bezpečnost. Skvělá pro vás bude třeba výklopná enduro helma v černém matném provedení. Na první pohled vás zaujme zajímavým a moderním designem. Oceníte ovšem také ale i praktické vlastnosti. Konkrétně sluneční kšilt a praktickou clonu nebo důmyslně řešené větrací otvory. Zaujmout vás může také enduro přilba Pioneer Trigger ve žlutočerném provedení. Ta je vyrobená z vysoce odolné skořepiny. Překvapí vás také svou lehkostí.

Na čtyřkolce do terénu nebo na výlet

Vyrazte si na čtyřkolce do terénu nebo na výlet s novou a komfortní helmou Römer. S touto volbou nešlápnete vedle. U této německé značky se můžete spolehnout na kvalitní provedení z polykarbonátové skořepiny. Během vašich projížděk na čtyřkolce vám přijde vhod integrovaná sluneční clona a reflexní prvky pro zajištění lepší viditelnosti. Oceníte také plně vyjímatelnou a pratelnou výstelku.

Něco pro majitele cross motorek

Jezdíte rádi cross a v terénu se cítíte jako ryba ve vodě? Vybavte se přilbou přímo pro tuto aktivitu. Během jízdy v terénu oceníte dokonale padnoucí a komfortní motokrosovou helmu MT Falcon Weston. Potěší vás nejen atraktivním designem, ale také svými praktickými vlastnostmi, které pro vás budou při jízdě v terénu k nezaplacení. Základem je odolná polykarbonátová skořepina. Lepší cirkulaci vzduchu vám pak zajistí propracovaný systém ventilace. Oceníte také polohovatelný a snadno odmontovatelný kšilt.