Hliníkové kufry na motorku

Projeďte se s větrem o závod na vaší motorce a navštivte nová a zajímavá místa. Co takhle se vydat na vícedenní výlet nebo parádní dovolenou? Pro cestování na více dní se vám rozhodně budou hodit nějaké ty úložný prostory. Zavrhněte variantu jezdit s batohem na zádech a dejte přednost něčemu pohodlnějšímu. Skvělou volbou jsou moto zavazadla. Odolné a praktické jsou třeba hliníkové kufry na motorku. A vybrat si můžete hned z několika typů. Předně bude důležité rozhodnout o vhodném umístění. Kufr na motorku z hliníku může být totiž v horní nebo boční variantě.

Horní umístění zavazadel

Hliníkové moto kufry horní nebo také „topcase“ se hodí na kratší i delší vyjížďky. A jak je namontovat? Zvlášť je pak potřeba dokoupit plotnu, která se namontuje na zadní nosič nebo montážní sadu. Je vhodný spíše pro kratší vyjížďky, kdy vám poskytne prostor pro uložení věcí, a to s možností uzamčení. 

Boční umístění zavazadel

Boční hliníkové kufry na motorku jsou vhodné spíše pro delší cestování na motorce. Jedná se o sadu 2 kufrů. Je potřeba je namontovat na boční nosiče a pojmou až 10 kg obsahu. Zároveň je nutné dbát na rovnoměrné rozložení nákladu. Oba mají stejné typy zámků, takže vám k jejich odemčení postačí jeden klíč.

Praktičnost a odolnost v jednom

A co u tohoto typu zavazadla na motorku oceníte především? Hliníkové moto kufry vás oslní svou bytelností a odolností. Zároveň se také vyznačují moderním designem. Potěší vás tak jejich praktičnost i atraktivní vzhled. Stanou se tak skvělým doplňkem vaší motorky.

Různé velikosti přesně podle vašich potřeb

Kufry hliníkové jsou dostupné v mnoha velikostech. Největší objem je pak 58 litrů, menší typy pak kolem 30 litrů. Výběr konkrétního typu tak můžete přizpůsobit vašim potřebám a požadavkům podle toho, zda se chystáte na kratší výlet nebo vícedenní cestu.