Ve středu 6. prosince bude naše prodejna uzavřena.  

TIPY NA DÁRKY
Pro motorkáře
Pro motorkářku
Na motorku

Enduro boty

Poohlížíte se po nových motorkářských botách pro vaše cestování? Enduro boty jsou velmi skvělou volbou. Jsou pevné, odolné a opatřené speciálními ochrannými prvky. Obujte se pohodlně na vaše vyjížďky. Vybírejte z prověřených produktů oblíbených a proslulých značek, mnoha barevných variant a provedení.

Styl a praktičnost v jednom

Motorkářská enduro obuv vám nabídne styl a praktičnost v jednom. Má atraktivní moderní design se zajímavými detaily. Předně u tohoto typu ale oceníte pohodlí, které je velmi důležité. Na komfort se můžete spolehnout i po delší jízdě. Pro maximální ochranu nohou jsou určené protektory v různých partiích. Po dlouhém nošení oceníte možnost vyjmutí antibakteriální vložky.

Voděodolný materiál

Do nepříznivého počasí vezmete zavděk voděodolnou úpravou, která u enduro moto obuvi nechybí. Vyzkoušejte třeba moto boty s nepromokavou a prodyšnou membránou Sympatex, díky které budou vaše nohy neustále v suchu. Šikovná je také protiskluzová podrážka, která vám zajistí lepší pohybování i na kluzkém povrchu.

Volnost pohybu

Správná motorkářská obuv má umožňovat i pohodlnou chůzi mimo motorku. Enduro boty vám poskytnou lepší volnost pohybu díky elastickým materiálům a výztužím.

Reflexní prvky pro lepší viditelnost

Je důležité být dobře vidět, ochráníte tím sebe i ostatní. A právě motorkáři jsou ohroženou skupinou a často jsou tmaví, a tím pádem špatně viditelní při zhoršených světelných podmínkách. Pomoci vám mohou různé reflexní prvky, fluorescenční odstíny nebo světlé barvy.

Ventilační otvory pro cirkulaci vzduchu

Být v moto botách celý den pro vás bude příjemnější i za teplého počasí díky různě rozmístěným ventilačním otvorům. Ty vašim nohám zajistí lepší proudění vzduchu. A právě prodyšnost je jednou z nejdůležitějších vlastností obuvi, kterou motorkáři vyhledávají.