}
Akce -14% Top
U dodavatele
1 279 Kč
1 099 Kč

Benefity: Rychlá výměna zboží, Výhodná doprava, Prověřené produkty

Kód produktu: 2079

Držáky navigace a mobilu

Abyste se na cestách na motorce neztratili, hodit se vám bude nějaká ta navigace. Ať už používáte aplikaci v telefonu nebo přímo navigační přístroj, během jízdy oceníte jeho pevné umístění a také ochranu před vnějšími vlivy. Řešením jsou držáky navigace a mobilu. Díky bohatému výběru si můžete zvolit přesně takový typ, který vám bude plně vyhovovat.

Bezpečně do cíle za každého počasí

Jak dojet bezpečně do určeného cíle, a to za každého počasí? Jednoznačně s kvalitní a dobře nastavenou navigací umístěnou ve voděodolném držáku. Ten je svým provedením univerzální a hodí se tak pro všechny možné smartphone a navigace. Vašemu zařízení poskytne ochranu před vlhkem a nečistotami, čímž tak prodlouží jeho životnost. Snadno jej na montujete a jeho používání nijak nepřekáží při řízení.

Kombinace s USB nabíječkou

Už se vám to jistě stalo, vyrazili jste a po nějaké době jste zjistili, že váš mobilní telefon je vybitý. Taková situace vás nerozhodí, pokud vsadíte na chytré řešení, kterým je moto držák s USB nabíječkou. Díky kulovým kloubům drží jako přibitý a nerozhodí ho ani rychlejší jízda nebo drsný terén. O perfektní ukotvení v extrémních podmínkách se postará speciální jistící guma. 

Umístění na zrcátko

Jednou z možností, kam můžete držák na motorku umístit, je zrcátko.  Držák mobilu moto na zrcátko. Díky univerzálnosti jej jednoduše namontujete na zrcátko motocyklu, skútru nebo čtyřkolky a můžete vyrazit. Je vyrobený ze speciálních odolných a antivibračních materiálů, takže jízda v horších podmínkách není žádný problém. Oceníte u něj také praktickou stříšku proti slunci, která zajistí lepší viditelnost i za ostřejšího slunečního svitu.

Uchycení na řídítka

Další možností je držák mobilu na řídítka. Ten můžete kromě motorky namontovat i na jízdní kolo. Snadno jej namontujete díky rychloupevňovacímu šroubu. S vaším smartphone nebo navigací můžete libovolně otáčet o 360°.