Chopper boty

Bez kvalitní a pohodlné motorkářské obuvi se na motorce nevyplatí vyjíždět. Po delší době byste mohli pociťovat značný diskomfort. Investice do nich se rozhodně vyplatí. Z nabídky si vybere každý. Pro milovníky jízdy na chopperu jsou v sortimentu jedinečné moto boty v nízké i vysoké variantě a také ve spoustě velikostí. Nadchnou vás svým designem a originálním zpracováním, potěší vás svojí odolností. Pořiďte si tyto fantastické moto boty na chopper, se kterými se vám bude jezdit jedna báseň. Vaše cestování si tak budete moci naplno vychutnat.

Praktické vlastnosti chopper bot

Speciálně upravená hovězí kůže dodává těmto modelům na zajímavém vzhledu. Během jízdy oceníte nejrůznější vlastnosti. Obujte si na vyjížďku motorkářské boty koně, které potěší nejen vyznavače western módy. Vyznačují se skvělou odolností, čímž se prodlužuje jejich životnost. Hodí se do každého počasí. V mokru budete rádi za jejich voděodolnost. Podrážka je pak odolná proti mastnotě. Snadná je také jejich údržba. Podrážka s hrubým vzorem vás pak nenechá ve štychu ani v tom nejhorším terénu. Radost vám udělá i rychlé a praktické nazouvání, které vám usnadní postranní zip. Boty koně LP Original jsou jasnou volbou pro nadšené motorkáře.

Nejen na motorku, ale i pro běžné nošení

Dalším plusem u moto obuvi na chopper je také to, že je můžete s klidem využít i pro běžné nošení. Jsou stylové, moderní a trendy. Hodí se nejen ke koženým kalhotám, ale také k džínům. Na noze vypadají prostě parádně. Až je jednou obujete a někam si v nich vyrazíte, už je nebudete chtít sundat.

Kvalitní provedení pro maximální pohodlí

Ani po delší jízdě na motorce se vám chopper boty nepřipomenou jakýmkoliv nepohodlím. A to z nich dělá nepostradatelného společníka na cestách. Prodyšná a příjemná podšívka je samozřejmostí, takže zpocené nohy už budou minulostí.